Genel Danışmanlık

2007 yılından beri müvekkillerine hizmet veren Dönüşüm Patent, konusunda uzman olan, Türk Patent Ve Marka Kurumu nezdinde yetkili vekilleriyle Marka / Tasarım / Patent Tescili / Hukuk Danışmanlığı / Yurtdışı İşlemler / Com.tr Uzantılı Alan Adı gibi başlıklarda sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle , müvekkillerine GENEL DANIŞMANLIK HİZMETİ vermektedir. Verdiği bu hizmet ile amaçlanan;  şirketlerin, ilgili oldukları konularda yapabileceklerinin neler olabileceği,  sektör ve rakip analizleri – raporlamalar vb ile uzmanlığı ve profesyonelliğe yönlendiren, ilerletici destekler sunmakta, ileriye daha sağlam ve güvenli adımlarla yürümeleri sağlanmaya çalışılmaktadır. Bu başlıkta verilen hizmetin içeriğinde ;

Danışmanlık anlaşması sonrasında detaylı olarak yapılacak olan raporlamalar ile şirketin bugüne kadar ilgili olunulan konularda yapmış olduğu işler , yapmamış ise de şirkete dair yapılmış araştırma sonrasında ortaya çıkartılan yapılabilecekler, yapılması gerekenler listesi raporlanarak , şirket yetkililerine sunulmaktadır. Bu çalışma sonrasında GENEL DANIŞMANLIK anlaşmasının ne şekilde yapılabileceği , raporlama aralıkları, şirketin ne boyutta bu hizmeti almak istediği vbg. Başlıklar belirlenmiş olacak, bu hizmetin şirkete maliyete de bu ilk değerlendirme toplantısı sonrasında netleştirilebilecektir.

Belirlenmiş aralıklarla , şirketin ilgili olduğu ya da son gelişmeler doğrultusunda işine yarayabileceği düşünülen başlıklardaki gelişmeler müvekkile sunulmakta, bu konuda geçen süre zarfında olanlar ve şirkete katkı sağlayabilecek olanaklar ortaya çıkartılıp, bilgilendirmeler , raporlar yoluyla sunulmaktadır.

Şirket yetkilileri, çalışanlarının ilgili olunan başlıklarda , konuya daha vakıf olabilmesi, uzmanlık konumuzdaki başlıkların daha gelişkin olarak sürdürülebilmesi ve daha ilerletici sonuçlara varılabilmesi için şirket içinde yapılacak olan eğitimler ile farkındalığı yükseltip, üretimin daha doğru bir şekilde odaklanıp, verimin yükseltilmesi sağlanmaya çalışılacaktır. Bu eğitimlerin başlıkları, zamanlaması ve tekrar sayısı , karşılıklı olarak belirlenmiş olan ihtiyaçlar ve ulaşılmak istenilen seviyeye bağlı olarak karşılıklı görüşülerek belirlenmelidir.

Şirketiçi verilecek olan bu eğitimler ile ; konumuza ilişkin farkındalığın, hassasiyetin de gerektiği üzere daha hassas olunabilmesi sağlanabilmeye çalışılacaktır.

0850 888 78 68
×

 

Merhaba!

WhatsApp üzerinden hemen iletişime geçmek için bir temsilci butonuna tıklayın.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?