Hakkımızda

2007 yılında İstanbul’da  kurulmuş olan Dönüşüm Patent,  Sınai Mülkiyet Hukuku ( marka tescili – tasarım tescili – patent/faydalı model tescili ) konularında uzman  bir kuruluştur.

 TÜRK PATENT ve MARKA KURUMU’nun yetkili kıldığı vekil firmalardan biridir. https://portal.turkpatent.gov.tr/anonim/arastirma/vekil

Bilgi birikimi, tecrübesi ve doğruluğu ilke edinen çalışma tarzıyla müvekkillerini hep daha ileriye götürme , her an destek olma çabasında olan, kendini bu doğrultuda her daim geliştiren bir oluşumdur.

Yurtiçinde ve yurtdışında her geçen gün artan sayıda müvekkile hizmet veren, gittikçe büyüyen müvekkil portföyününe rağmen,   varolan müvekkillerinin herbirinin tek tek sadece ona hizmet veriliyormuş hissinde olmasını amaçlayan, bu doğrultuda çalışp hizmet veren bir yapıyı esas alarak temelleri oturtulmuş olan bir organizmaya sahiptir.

Hizmet sunduğu müvekkillerinin  referanslarıyla her daim büyüyen, var olan müvekkillerine olağan beklentilerinden daha fazlasını sunarak hep daha fazla  memnun etmek ve güvenlerine layık olabilme çabası içinde olan, işinde profesyonel olmakla birlikte, amatör ruhunu da koruyan ve bunu hiç kaybetmeme çabası ve isteğinde olan uzman bir kuruluştur.

0850 888 78 68
×

 

Merhaba!

WhatsApp üzerinden hemen iletişime geçmek için bir temsilci butonuna tıklayın.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?